Skocz do: Góry Sowie / Karkonosze / Bieszczady / Tatry Zachodnie

Beskid Mały – grudzień 2019

Dwie wspaniałe wycieczki w prawdziwe zimowych warunkach. Intensywny trekking po polskich górach, po Beskidzie Małym, w okolicach Bielsko-Białej. Jak zawsze, z najlepszą załogą – AKT GDAKK!

Beskid Mały i Beskid Żywiecki – grudzień 2018

Karkonosze – lato 2017

To było coś. 5 dni na szlaku, z plecakami, każda noc w innym miejscu. Z Jakuszyc przez Szklarską Porębę aż do Karpacza… Jakoś tak rozłożyliśmy zadania, że ja sam prawie wcale nie miałem mapy w rękach, stąd nie poznałem dostatecznie dobrze topografii Gór Izerskich i Karkonoszy. Poniższym zdjęciom trochę brakuje dokładnej dokumentacji, ale… nadal są świetne. Miłego oglądania!

Góry Sowie – portrety – grudzień 2016

Sylwester 2016/2017 z AKK GDAKK w Górach Sowich, na Śląsku. Piękne widoki, mnóstwo śniegu ale powietrze paskudne… Ale za to w doborowym towarzystwie! Prawie każdy dzień wyjazdu spędziłem na szlaku. Aha, gorąco polecam widok z Wielkiej Sowy, naprawdę warto wejść na sam szczyt wierzy widokowej.

Góry Sowie – krajobrazy – grudzień 2016

Bieszczady – lato 2016

W Bieszczadach byłem kilkakrotnie ale chętnie wróciłbym tam raz jeszcze. Podróżowałem na różne sposoby – łażąc z plecakiem, jak też robiąc całodzienne wycieczki. Spałem w hostelach, schroniskach, namiotach i stodołach. Mimo to, najczęściej nocowałem w Wetlinie – niewielkim miasteczku, z dosyć dużą ofertą noclegów i świetnym dojściem do wytyczonych szlaków.

Bieszczady – grudzień 2015

Bieszczady – lato 2015

Tatry Zachodnie – jesień 2015

‘Otwarty’, nieduży wyjazd w ramach AKT GDAKK – ostatecznie wyjechaliśmy z miasta we trzech. Dolina Chochołowska, Kościeliska, w tym także Jaskinia Mylna (400m długości) oraz szczyt Wałowiec, zdobyty pomimo trudnych zimowych warunków. Nadal nie przepadam za samym Zakopanem, ale bardzo chcę odwiedzić Tatry raz jeszcze.